Защо да чакаш на светофар като можеш да минеш в насрещното и на червено? (ВИДЕО)

Всичко от Gospodari.com
Gospodari.com
07.08.2016 6:47
96
0

Наши зрители ни изпратиха този клип, заснет в София, на който се вижда как един шофьор пренебрегва всички правила за движението. Съвсем спокойно той прави ляв завой на червен светофар и минава в насрещното.

 

Самочувствието на такива хора е опасно за тях и за другите участници в движението. Очакваме от пътните органи по-строг контрол и по-тежки наказания, ако се налага, за да се спрат тези безумия на пътя.

 

Вижте още:

 

ВНУКЪТ НА ЦАР КИРО С 330 КМ/Ч НА МАГИСТРАЛАТА И ЧАЛГА ДО ДУПКА?

 

ШОФЬОР ПРАВИ ДРИФТОВЕ ПРЕД ПОЛИЦЕЙСКА КОЛ

 

ПОЛИЦЕЙСКА КОЛА С ТРОЙНО НАРУШЕНИЕ ЗА ПО-МАЛКО ОТ МИНУТА?

Коментирай

За да коментираш, трябва да влезеш
в профила си или да се регистрираш!

Вход / Регистрация

Трябва да влезеш в профила си, за да използваш тази функционалност.