Наш зрител ни изпрати снимки на опасен ЖП прелез без бариера, който се намира на главния път Монтана - Видин. Човекът, който подава сигнала, споделя, че от другата страна бариерата е била пусната, докато влакът минава, но от неговата - не.
"Ако не бяха спрели колите в насрещното и бях продължил, щяха да ме пишат по вестниците", коментира нашият зрител. На кадъра се вижда, че има светлинна сигнализация, но за по-разсеяните шофьори тя със сигурност няма да е достатъчна.

Скъпи приятели, ако и вие искате да споделите с нас вашите авторски снимки и видеа, можете да ползвате нова ни платформа Вие ги хващате, ние ги пускаме.
Тези случаи явно не са рядкост:
ЖП ПРЕЛЕЗ - ПОТЕНЦИАЛЕН УБИЕЦ, репортаж на Митко Върбанов
ЖП ПРЕЛЕЗ - ПОТЕНЦИАЛЕН УБИЕЦ 2
Вижте още пътни абсурди:
Наглец паркира на две места за инвалиди
За да коментираш, трябва да влезеш
Вход / Регистрацияв профила си или да се регистрираш!