Уличните състезания с коли винаги са били опасни. Участниците винаги тръгват с нагласата, че нищо лошо няма да им се случи. Това обаче не винаги е така.
Това видео е доказателство. По време на улично надбягване в тунел, бърз Mercedes се удря в стената и става на пух и прах. За щастие няма сериозно пострадали.
За да коментираш, трябва да влезеш
Вход / Регистрацияв профила си или да се регистрираш!