<iframe width="560" height="315" src="https://gospodari.com/embed-2?id=193735" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>
Следва: 17-годишен е г...

Лудогорец разпиля слаб ЦСКА (видео)

13 Август 2023
0 122

Лудогорец разпиля слаб ЦСКА и победи с 3:0. Шампионите имаха тотална доминация и това беше най-малкото, с което “червените” се разминаха в Разград.

Снимка: Мехмед Азиз /БТА (ПК)

Новото бразилско острие на “орлите” Руан Круз откри резултата след асистенция на Кирил Десподов. Вторият гол падна в края на първата част, когато след удар на Аслак Фон Витри, топката се удари в играч на ЦСКА и влетя за втори път в мрежата на Бусато.

Лудогорец громи, ново попълнение блести (видео)

Третия гол отбеляза Кирил Десподов. Капитанът на домакините наказа бившия си отбор с точен удар от дузпа. Така Лудогорец загря по най-добрия начин зареванша срещу казахстанския Астана идния четвъртък. Първата среща завърши със загуба на родния шампион с 1:2.