Великден идва и си заминава за един уикенд, но след него настъпва лятото и затова всяка година си обещаваме, че ще ядем по-малко козунаци, за да може все пак да влезем в банския от миналото лято. Или ако ще ядем козунаци, поне да са „по-хелти“, без захар, без глутен, без консерванти. Но то козунак без захар, козунак ли е? Вижте в днешния мийм как Веси се „справи“ да намали количеството захар, поне на думи!
Още от Лафове и гафове
Трябва да влезеш в профила си, за да използваш тази функционалност.
За да коментираш, трябва да влезеш
Вход / Регистрацияв профила си или да се регистрираш!