Избори на гладно не се провеждат! От репортер на НОВА ТВ, разбрахме, че в избирателна секция в района на Хасково, от комисията са яли банички върху изборните книжа и върху бюлетините. Вижте днешния мийм по темата!

Избори на гладно не се провеждат! От репортер на НОВА ТВ, разбрахме, че в избирателна секция в района на Хасково, от комисията са яли банички върху изборните книжа и върху бюлетините. Вижте днешния мийм по темата!

Трябва да влезеш в профила си, за да използваш тази функционалност.
За да коментираш, трябва да влезеш
Вход / Регистрацияв профила си или да се регистрираш!