Във втория сезон на риалити предаването „Ергенът“ една от участничките сподели във визитката си, че още на 17 години си е сложила хиалурон в устните, а на 18 годишна възраст е взела извинителна бележка за 2 седмици да отсъства от училище, за да си сложи импланти в гърдите. За нея е постижение и гордост, че цялото училище са я обсъждали, дори и учителките в учителската стая са говорили за нея. Корекциите и пластичните операции ли са най-съкровените мечти на днешните тийнейджърки?

За да коментираш, трябва да влезеш
Вход / Регистрацияв профила си или да се регистрираш!