11-годишно дете обвини учител по физическо в побой

11-годишно дете обвини учител по физическо в побой

Всичко от Gospodari.com
Gospodari.com
06.11.2018 10:50
61
0

11-годишно момче е в "Пирогов" със съмнения за комоцио след инцидент в столично училище, съобщиха от Центъра за спешна медицинска помощ в София.

 

Детето се оплакало от световъртеж пред пристигналите на осмата минута лекари. Те установили и следи от удари по тялото му. Момчето заявило, че е било пребито от учителя си по физическо.

 

Директорът на училището отрича за насилие, но преподавателят не е в сградата.  На този етап няма повече подробности за обстоятелствата около инцидента.

 

Източник: Dir.bg

Коментирай

За да коментираш, трябва да влезеш
в профила си или да се регистрираш!

Вход / Регистрация

Трябва да влезеш в профила си, за да използваш тази функционалност.