16-годишно момиче е в болница след бой със съученичка

16-годишно момиче е в болница след бой със съученичка

Всичко от Gospodari.com
Gospodari.com
07.12.2018 12:16
67
0

16-годишно момиче е пострадало след сбиване със съученичка, съобщиха за Дарик от пресцентъра на МВР.

 

 



Инцидентът е станал в столичното 24 СОУ "Пейо Яворов" в кв. "Хаджи Димитър" около 10:00 ч. тази сутрин.

 


По първоначална информация между двете момичета възникнал спор, който прераснал в бой.

 



Пострадалата ученичка е откарана в болница "Царица Йоанна-ИСУЛ" със съмнения за счупен нос. 

 

Източник: Дарик

Коментирай

За да коментираш, трябва да влезеш
в профила си или да се регистрираш!

Вход / Регистрация

Трябва да влезеш в профила си, за да използваш тази функционалност.