19-годишна шофьорка от Бургас падна с колата си под мост, пише Дарик.
За щастие, младата жена се е отървала само със счупване на едната ръка.
Инцидентът станал в смолянското село Кутела, когато, поради движение с несъобразена скорост, колата излязла от платното и паднала под пътното съоръжение.
Бургазлийката вече е изписана за домашно лечение.
Източник: Дарик
За да коментираш, трябва да влезеш
Вход / Регистрацияв профила си или да се регистрираш!