19-годишна шофьорка падна с колата си под мост

19-годишна шофьорка падна с колата си под мост

Всичко от Gospodari.com
Gospodari.com
01.08.2019 13:51
132
0

19-годишна шофьорка от Бургас падна с колата си под мост, пише Дарик.

 

За щастие, младата жена се е отървала само със счупване на едната ръка.

 

Инцидентът станал в смолянското село Кутела, когато, поради движение с несъобразена скорост, колата излязла от платното и паднала под пътното съоръжение.

 

Бургазлийката вече е изписана за домашно лечение.

 

 

Източник: Дарик

Коментирай

За да коментираш, трябва да влезеш
в профила си или да се регистрираш!

Вход / Регистрация

Трябва да влезеш в профила си, за да използваш тази функционалност.