Кристиано се забавлява, заби хеттрик само за 26 минути

Gospodari.com
25.02.2023 г.
25
0

Кристиано Роналдо започна да се забавлява и заби хеттрик само за 26 минути игра. Неговият "Ал Насър" победи като гост "Дамак" с 3:0.

източник: twitter

Португалецът вкара първото си попадение в 18-та минута от дузпа. Пет по-късно отново прати топката в мрежата, а в 44-та минута оформи и своя хеттрик.

С победата "Ал Насър" излезе еднолично на първото място във временното класиране на първенството на Саудитска Арабия. Отборът на Роналдо с 43 точки, на 2 пред втория "Ал Итихад". Третият "Ал Шабаб" е с 40 точки.

Роналдо превъртя играта (видео)

Това е втори хеттрик за 5-крания носител на “Златната топка“ в последните три двубоя. Още по впчатляващ е фактът, че последните 10 отбелязани гола за Ал Насър, Кристиано е вкарал 8 от тях, а за останалите 2 е асистирал.