Сигнализирай!

Най-после проверяват асфалта на пътя, на който загина Сияна (видео)

Gospodari.com
Gospodari.com
08.04.2025 г.
1161
0

Следователи ще направят проверка на пътната настилка на мястото, където стана катастрофата с 12-годишната Сияна. Ще бъдат взети проби от асфалта, известни като "ядки", за да се установи дълбочината, качеството и степента на износване на настилката, както и дали тя е била повредена. За това съобщи NOVA.

"Стига толкова убийства на пътя": Близки на загинали поискаха отговори и оставки от властите (РЕПОРТАЖ)

Припомняме, че миналата седмица на същото място се извърши следствен експеримент с ремаркето, което е премазало автомобила на семейството. 

Документи, свързани със състоянието на пътя и евентуални ремонти, са иззети от областното пътно управление. Освен това, след инцидента на мястото бяха поставени знаци за ограничаване на скоростта.

Само за няколко часа ограничението на пътя, на който загина Сияна, от 60 км/час стана 70 км/час (видео)

Пътната безопасност и качеството на пътищата у нас често са причина за спорове между институции, които си подхвърлят отговорността, а гражданите губят все повече доверие, че мерките, които се предприемат, ще са наистина ефективни. Надяваме се, че този път наистина ще има промяна, за да може подобни инциденти да бъдат предотвратени.

Напомняме, че на 12 април се организира национален протест срещу безобразията по пътищата, в който ви призоваваме да се включите!  
 



 

Коментирай

За да коментираш, трябва да влезеш
в профила си или да се регистрираш!

Вход / Регистрация
Реклама

Още от Новини

Реклама

Трябва да влезеш в профила си, за да използваш тази функционалност.