24-годишна жена е убита в хотел в София

24-годишна жена е убита в хотел в София

Всичко от Gospodari.com
Gospodari.com
17.12.2018 8:57
99
0

24-годишна жена е убита в столичен хотел, съобщиха от пресцентъра на МВР.

 

 

 

Сигналът за откритото тяло е подаден малко след 8 часа тази сутрин. На място са изпратени екипи на полиция и Спешна помощ, но медиците само са констатирали смъртта на младата жена.

 

 

Като съпричастен към престъплението е задържан 37-годишен мъж. Огледът на място продължава и в момента.

 

 

По случая е образувано досъдебно производство, в рамките на което ще се изясняват всички факти и обстоятелства около тежкото престъпление под ръководството на прокуратурата.

 

Източник: dir.bg

Коментирай

За да коментираш, трябва да влезеш
в профила си или да се регистрираш!

Вход / Регистрация

Трябва да влезеш в профила си, за да използваш тази функционалност.