44-годишна жена в Сливен е поредната жертва на коронавируса в България

44-годишна жена в Сливен е поредната жертва на коронавируса в България

Всичко от Виктория Симеонова
Виктория Симеонова
10.04.2020 13:54
97
0

Коронавирусът Covid-19 взе още една жертва у нас. Починала е 44-годишна жена в Сливен, предаде агенция "Фокус".

Смъртта е настъпила след усложнения от коронавирусната инфекция.

Жената е от квартал „Речица“, била е на хемодиализа и е развила двустранна пневмония.

54 са вече излекуваните от коронавируса у нас, новите заразени са 13 (видео)

Общо 11 са доказаните случаи на коронавирус в Сливен. Двама от пациентите вече са изписани. Останалите се лекуват в инфекциозното отделение на болницата в града.

Заразените с Covid-19 в страната в момента са 624, а жертвите вече са 25 души.

 

Източник: Агенция "Фокус"

Снимка: Pixabay

Коментирай

За да коментираш, трябва да влезеш
в профила си или да се регистрираш!

Вход / Регистрация

Трябва да влезеш в профила си, за да използваш тази функционалност.