Здравното министерство съобщи, че в „Пирогов“ е починала 48-годишна жена с доказана коронавирусна инфекция.
Пациентката е преместена в лечебното заведение от столичната Пета градска болница и е била е с кетоацидоза (декомпенсиран диабет).
Тя е била хоспитализирана в „Пирогов“, където е била поставена на апаратна вентилация, но въпреки усилията на медицинския екип, жената е починала, съобщи от Министерството на здравеопазването.
Източник: BTV
За да коментираш, трябва да влезеш
Вход / Регистрацияв профила си или да се регистрираш!