48-годишна жена почина в "Пирогов" от коронавирус

48-годишна жена почина в "Пирогов" от коронавирус

Всичко от Виктория Симеонова
Виктория Симеонова
04.04.2020 13:58
69
0

Здравното министерство съобщи, че в „Пирогов“ е починала 48-годишна жена с доказана коронавирусна инфекция.

Пациентката е преместена в лечебното заведение от столичната Пета градска болница и е била е с кетоацидоза (декомпенсиран диабет).

Тя е била хоспитализирана в „Пирогов“, където е била поставена на апаратна вентилация, но въпреки усилията на медицинския екип, жената е починала, съобщи от Министерството на здравеопазването.

 

Източник: BTV

 

Коментирай

За да коментираш, трябва да влезеш
в профила си или да се регистрираш!

Вход / Регистрация

Трябва да влезеш в профила си, за да използваш тази функционалност.