58-годишен мъж от Хасково е поредната жертва на коронавируса у нас

58-годишен мъж от Хасково е поредната жертва на коронавируса у нас

Всичко от Виктория Симеонова
Виктория Симеонова
12.04.2020 10:19
122
0

Рано тази сутрин, нa 12 април, в хасковската многопрофилна болница е починал 58-годишен мъж с COVID-19. Toва съобщиха от Министерството на здравеопазването.

Пациентът е хоспитализиран в инфекциозното отделение на лечебното заведение на 4 април. Ден по-късно при мъжа е доказана коронавирусна инфекция.

Той е страдал от ХОББ, диабет, астма и артериална хипертония. Заради затруднено дишане и усложнена пневмония, на 9 април е приведен в интензивно отделение, където е поставен на апаратна вентилация.

 

Източник: Министерство на здравеопазването

Снимка: Pixabay

Коментирай

За да коментираш, трябва да влезеш
в профила си или да се регистрираш!

Вход / Регистрация

Трябва да влезеш в профила си, за да използваш тази функционалност.