6-седмично бебе почина от коронавирус в САЩ

6-седмично бебе почина от коронавирус в САЩ

Всичко от Виктория Симеонова
Виктория Симеонова
02.04.2020 7:29
130
0

Бебе на 6 седмици почина от коронавируса Covid-19 в Кънектикът, САЩ, предаде Нова тв.

Смята се, че това е най-младият пациент, починал от заразата в целия свят.

https://twitter.com/GovNedLamont/status/1245429678875295744?ref_src=twsrc%5Etfw%7Ctwcamp%5Etweetembed%7Ctwterm%5E1245429680095793153&ref_url=https%3A%2F%2Fnova.bg%2Fnews%2Fview%2F2020%2F04%2F01%2F283632%2F

Губернаторът на щата Кънектикът Нед Ламонт написа в Twitter, че новороденото е „доведено в тежко състояние в болница в края на миналата седмица и лекарите не са успели да се преборят за живота му“.

Новородено е диагностицирано с коронавирус

"Тестът потвърди, че новороденото е било заразено с коронавирус. Това е един от най-младите животи, погубени заради усложнения от Covid-19", каза още Ламонт.

https://twitter.com/GovNedLamont/status/1245429680095793153?ref_src=twsrc%5Etfw%7Ctwcamp%5Etweetembed%7Ctwterm%5E1245429680095793153&ref_url=https%3A%2F%2Fnova.bg%2Fnews%2Fview%2F2020%2F04%2F01%2F283632%2F

Източник: Нова тв

Снимка: Pixabay

Коментирай

За да коментираш, трябва да влезеш
в профила си или да се регистрираш!

Вход / Регистрация

Трябва да влезеш в профила си, за да използваш тази функционалност.