9-годишно дете падна в необезопасена шахта в Омуртаг

9-годишно дете падна в необезопасена шахта в Омуртаг

Всичко от Gospodari.com
Gospodari.com
09.08.2019 12:21
73
0

9-годишно дете падна в необезопасенa шахта, дълбока над метър и половина, съобщиха от ОДМВР Търговище, цитирани от "Фокус".

 

 

МОМЧЕНЦЕТО, КОЕТО ПАДНА В ДЪЛБОКА ШАХТА В МАЛАГА, Е ОТКРИТО МЪРТВО (СНИМКИ)

 

 

""

 

 

Момченцето е с комоцио и с три счупени зъба. Прието е в болницата в Търговище, но е без опасност за живота.

 

 

3-ГОДИШНО МОМЧЕНЦЕ ПРОПАДНА В КАНАЛИЗАЦИЯТА ЗАРАДИ СЧУПЕН КАПАК НА ШАХТА (ВИДЕО)

 

 

Инцидентът станал в двора на салон за тържества в Омуртаг. Детето пропаднало в бетонната шахта, докато играело.

 



По случая е образувано досъдебно производство.

 

 

Източник: Фокус

Коментирай

За да коментираш, трябва да влезеш
в профила си или да се регистрираш!

Вход / Регистрация

Трябва да влезеш в профила си, за да използваш тази функционалност.