АМ "Струма" остава затворена в отсечката Дупница-Бобошево поне месец и половина (видео)

Всичко от Gospodari.com
Gospodari.com
16.08.2019 8:11
49
0

И към днешна дата автомагистрала "Струма" край Дупница остава затворена в отсечката Дупница-Бобошево, като всички коли се пренасочват по стария път - Е-79, пише Dir.bg.

 

ОГРОМЕН ПОЖАР В ДУПНИЦА ЗАТВОРИ МАГИСТРАЛА "СТРУМА" (ВИДЕО)

 

Шофьорите трябва да знаят, че в края на седмицата се очаква интензивен трафик и задръствания, което ще натовари още повече движението по обходните маршрути.

 

Отсечката е затворена заради избухването на пожар в незаконно сметище под един от мостовете, който разруши 13 от носещите колони. 

 

Очаква се ремонтът на магистрала "Струма" в района на Дупница да продължи поне месец и половина.

 

Вижте кадри от пожара на сметището под магистралата във видеото по-горе.

 

Източник: Dir.bg

Коментирай

За да коментираш, трябва да влезеш
в профила си или да се регистрираш!

Вход / Регистрация

Трябва да влезеш в профила си, за да използваш тази функционалност.