Арестуваха българки, продавали бебета в Гърция

Арестуваха българки, продавали бебета в Гърция

Всичко от Gospodari.com
Gospodari.com
07.08.2018 7:35
66
0

Девет души са арестувани в Гърция по подозрения, че ръководят престъпна банда, занимаваща се спродажба на новородени на бездетни двойки, предаде АП.

 

В огласено днес изявление на полицията се посочва, че арестите са последвали операция, при която двама служители под прикритие се представили за двойка, желаеща да купи бебе. Полицията е нахлула в петък в апартамент в Атина, където били заведени двамата полицаи под прикритие, предава БТА.
 


Членовете на бандата се готвели да продадат на полицаите новородено на четири дни срещу 18 000 евро. Майката на бебето е една от общо четири арестувани българки, посочва агенцията. Полицията съобщи, че друга жена е била бременна, а останалите - наскоро родили.



Полицията подозира, че бандата е действала от най-малко осем месеца.
 

Източник: Dariknews.bg

Коментирай

За да коментираш, трябва да влезеш
в профила си или да се регистрираш!

Вход / Регистрация

Трябва да влезеш в профила си, за да използваш тази функционалност.