Арестуваха дрогирания мъж, който се барикадира в дома си в "Надежда"

Арестуваха дрогирания мъж, който се барикадира в дома си в "Надежда"

Всичко от Gospodari.com
Gospodari.com
02.12.2018 12:25
70
0

Днес, малко след 11.30 часа, столични полицаи задържаха 33-годишния мъж, който се беше барикадирал в дома си в кв."Надежда". Той ще бъде предаден на съдебните власти, съобщиха от пресцентъра на МВР.

 

 

 

 

Както е известно, сигналът в полицията бе подаден вчера около 10.20 часа, когато на адреса пристигнаха служители от "Съдебна охрана" с цел отвеждането му в затвора.

 

 

Мъжът - криминално проявен и с влязла в сила присъда, заплашваше да скочи от 12-я етаж. Районът бе отцепен от полицейски сили. На място бяха криминалисти на СДВР, психолози от Института по психология на МВР, пожарни и медицински екипи. Предприети бяха действия с цел безопасното му извеждане от дома.

 

Източник: dir.bg

Коментирай

За да коментираш, трябва да влезеш
в профила си или да се регистрираш!

Вход / Регистрация

Трябва да влезеш в профила си, за да използваш тази функционалност.