Междуградски автобус се блъсна в сградата на автогара „Сердика” в София, съобщава Nova.

Автобусът се е ударил в чакалнята на автогарата. Стъклата ѝ са изпочупени. Инцидентът е станал около 13 ч. днес.

От СДВР съобщиха, че няма информация за пострадали граждани. На мястото има полиция.

Причините за инцидента се изясняват.
(20).jpg)
Източник: Nova
За да коментираш, трябва да влезеш
Вход / Регистрацияв профила си или да се регистрираш!