Автобус се запали на магистрала „Люлин“

Автобус се запали на магистрала „Люлин“

Всичко от Gospodari.com
Gospodari.com
17.09.2018 11:36
112
0

Автобус се запали на автомагистрала „Люлин“, няма пострадали. Инцидентът е станал около 13:30 ч. В автобуса са пътували общо 9 пътници, които са били изведени невредими.
 


По първоначална информация пожарът е възникнал заради техническа неизправност. На място има служители на полицията, които регулират движението в района.

 

 

 

Източник: Dariknews.bg

Коментирай

За да коментираш, трябва да влезеш
в профила си или да се регистрираш!

Вход / Регистрация

Трябва да влезеш в профила си, за да използваш тази функционалност.