Българин е бил арестуван в Индонезия, защото подготвял скимиране на банкови карти в Убуд, Гинаяр, пише Dir.bg.
Задържането му е станало в събота.
Нашенецът е на 43 години, с инициали Г.И.С.
Той планирал да сложи скимиращо устройство на банкомат на ресторант в населеното място, но бил заловен на местопрестъплението от полицейски патрул. При претърсване на дома му били открити мобилен телефон, паспорт, четири камери и рутер.
Източник: Dir.bg
За да коментираш, трябва да влезеш
Вход / Регистрацияв профила си или да се регистрираш!