Банков обир като на кино в Несебър

Банков обир като на кино в Несебър

Всичко от Gospodari.com
Gospodari.com
22.07.2018 8:41
90
0

Крупен банков обир е извършен в Несебър вчера, съобщи NOVA. Според данни на МВР, крадците са разбили стената на съседен офис на фирма за недвижими имоти и са проникнали до сейфа на клона на Алианц банк в градчето.

 


Отмъкнали са близо 100 000 лева. Извършителите са били добре оборудвани и все още се издирват. Иззети са записи от охранителните камери.


 
Обирът е станал в малките часове в петък, 20 юли. Сигналът в Районното управление в морския град е подаден 20 минути след 5 часа.

 

Коментирай

За да коментираш, трябва да влезеш
в профила си или да се регистрираш!

Вход / Регистрация

Трябва да влезеш в профила си, за да използваш тази функционалност.