Отиваме в къщата на Бай Брадър, за да проследим разговора между Златка и Джизъса.
След неговатата молитва, дойде ред на нейния монолог.
Целият разговор беше изпълнен с много смисъл. И завърши по най-добрия начин – с песен.
Отиваме в къщата на Бай Брадър, за да проследим разговора между Златка и Джизъса.
След неговатата молитва, дойде ред на нейния монолог.
Целият разговор беше изпълнен с много смисъл. И завърши по най-добрия начин – с песен.
Трябва да влезеш в профила си, за да използваш тази функционалност.
За да коментираш, трябва да влезеш
Вход / Регистрацияв профила си или да се регистрираш!