Бебе Йода се завръща във втория сезон на "The Mandalorian" (трейлър)

Всичко от Gospodari.com
Gospodari.com
16.09.2020 7:22
133
0

Екипът зад сериала „Мандалорецът“ (The Mandalorian) пусна първия трейлър на сезон 2, пише 9gag.

В кадрите виждаме много приключения и един от любимите герои от поредицата – бебето Йода.

2-ри сезон на „Мандалорецът“ ще бъде пуснат официално в Disney + на 30 октомври.

А вече се носят новини, че екипът е  започнал предпроизводствената работа по сезон 3.

Мандалорианецът" ще се завърне с втори сезон през октомври 2020 г.

Създателят на сериалите от вселената на „Междузвездни войни“ Джон Фавро работи по сценария за третия сезон „от известно време“, според неназовани източници пред Variety.

„Мандалорецът“ определено имаше късмет, тъй като снимките на втория сезон бяха завършени точно преди настъпването на пандемията от коронавирус, която сериозно засегна творческата индустрия.

Коментирай

За да коментираш, трябва да влезеш
в профила си или да се регистрираш!

Вход / Регистрация

Трябва да влезеш в профила си, за да използваш тази функционалност.