Близки на пребития до смърт фотограф от Генерал Тошево искат справедливост (видео)

Всичко от Gospodari.com
Gospodari.com
21.08.2025 19:47
1365
0

Близки на пребития до смърт фотограф от Генерал Тошево настояват за справедливост. Динко Георгиев почина след междусъседски скандал заради забележка за силен шум. Първоначално мъжът беше откаран в болница в тежко състояние, но ден по-късно е издъхнал в лечебното заведение. Близките на жертвата излязоха на протест. Те твърдят, че над мъжа е нанесен сериозен побой и настояват за справедливо наказание, информира NOVA.

Всичко започва със забележка от страна на майка ми към събрала се компания, която вдигала шум. По интелигентен начин е подходено, с молба към тези хора. Голямата компания от 7-10 души се нахвърлила на майка ми с обидни думи и квалификации. Майка ми се барикадирала вкъщи. Ние с баща ми по това време бяхме във Варна и се прибрахме бързо”, разказва синът на жертвата Ивайло Георгиев.

Той предвидил, че шумната компания ще извика още хора, заради което се обадил на спешния телефон 112. Вече виждали светлините на полицейската кола, когато били нападнати от повиканите от съседите им хора.

Призовавам институциите да си свършат работата обективно. Всяко едно нещо да бъде преразгледано като факти и обстоятелства. Да няма вмешателства, които могат да попречат на това разследване от страна на тази група хора”, каза синът на жертвата.

Поредно убийство и още един отнет човешки живот без време. Явно за българина отговорът на всяка конфликтна ситуация е агресия, насилие и унищожение. И докога?!

Очакваме убиецът да бъде наказан с цялата строгост на закона.

Коментирай

За да коментираш, трябва да влезеш
в профила си или да се регистрираш!

Вход / Регистрация
Реклама
Реклама

Трябва да влезеш в профила си, за да използваш тази функционалност.