Brass Against the Machine? Като Rage Against, но с тромбони (видео)

Всичко от Gospodari.com
Gospodari.com
01.07.2018 14:24
106
0

Една забележителна група на име Brass Against the Machine записва невероятни брас бенд кавъри на легендите Rage Against the Machine. Сред кавърите са хитовете „Killing in the name of“, “Wake up”, “Guerrilla Radio” и др.

 

А характерният глас на вокалиста Зак де ла Рока в случая е заменен от вокалното бижу София Уриста.

 

„В тази политически предизвикателна епоха е време да се изправим срещу машината. Ние искаме музиката, която представяме, да звучи вдъхновяващо и да резонира с емоциите на хората, насърчавайки ги към действие. Ние комбинираме рок и нервен хип-хоп, за да свирим музика, която е енергична и въздействаща. Brass Against е изключителна музика с политически заряд“, казват от групата за себе си.

Коментирай

За да коментираш, трябва да влезеш
в профила си или да се регистрираш!

Вход / Регистрация

Трябва да влезеш в профила си, за да използваш тази функционалност.