Братът на починалата в Сливен родилка осиновява бебето и

Братът на починалата в Сливен родилка осиновява бебето и

Всичко от Gospodari.com
Gospodari.com
23.08.2018 11:51
85
0

Бебето на починалата в Сливен родилка Ренета Томова ще бъде осиновено от брат й, съобщи опечалената майка Любов Томова.

 

Утре близки и познати ще си вземат последно сбогом с Ренета в църквата "Свети Димитър" в града, съобщиха от Канал 3.

 

Нейни съграждани в столицата пък ще се събират по същото време в софийската Св. Георги да я почетат.

 

Източник: Novini.bg

Коментирай

За да коментираш, трябва да влезеш
в профила си или да се регистрираш!

Вход / Регистрация

Трябва да влезеш в профила си, за да използваш тази функционалност.