Цели шест общини в Шуменско са без ток и вода, съобщава NOVA. Вчера там беше обявено бедствено положение.
"Към момента нямаме данни за бедстващи хора, нямаме загинали и пострадали. В момента тече възстановяване на електроснабдяването, в много населени места няма ток и вода. Надявам се днес, най-късно утре да бъде възстановено ел. захранването. Има много паднали далекопроводи и ел. стълбове. Всички пътища в областта са отворени, при зимни условия". Това съобщи комисар Иван Иванов, директор на РДПБЗН-Шумен.

Бедственото положение във Варна продължава поне още ден (видео)
Надяваме се проблемите с електропреносната мрежа да бъдат отстранени съвсем скоро и да няма повече пострадали хора и щети! Следим ситуацията в цялата страна.
За да коментираш, трябва да влезеш
Вход / Регистрацияв профила си или да се регистрираш!