Дърво пред блок в "Младост" се превърна в станция за зареждане на електрoмобили (видео)

Всичко от Gospodari.com
Gospodari.com
13.10.2019 12:53
101
0

Дърво пред блок в столичния квартал "Младост" се превърна в станция за зареждане на електрoмобили. Наш зрител ни изпрати видео на бор, върху когото е поставена табела "Зареждане на електромобили".

 

 

""

 

 

Въпреки, че безплатните зарядни станции за електромобили са едва десет в София и повечето са разположение в зоните за платено паркиране в центъра, явно блок 73 в "Mладост" е изпреварил другите столични квартали и предлага на своите жители "зелена енергия в най-чистия ѝ вид".

 


""

 

 

По последни данни в столицата има около 350 електрически коли.  Предлагаме на Столична община и на бъдещия столичен кмет да се запознаят в детайли с новия иновативен наистина зелен подход. 

 

Източник: Gospodari.com

Коментирай

За да коментираш, трябва да влезеш
в профила си или да се регистрираш!

Вход / Регистрация

Трябва да влезеш в профила си, за да използваш тази функционалност.