Дърво пред блок в столичния квартал "Младост" се превърна в станция за зареждане на електрoмобили. Наш зрител ни изпрати видео на бор, върху когото е поставена табела "Зареждане на електромобили".

Въпреки, че безплатните зарядни станции за електромобили са едва десет в София и повечето са разположение в зоните за платено паркиране в центъра, явно блок 73 в "Mладост" е изпреварил другите столични квартали и предлага на своите жители "зелена енергия в най-чистия ѝ вид".
(8).jpg)
По последни данни в столицата има около 350 електрически коли. Предлагаме на Столична община и на бъдещия столичен кмет да се запознаят в детайли с новия иновативен наистина зелен подход.
Източник: Gospodari.com
За да коментираш, трябва да влезеш
Вход / Регистрацияв профила си или да се регистрираш!