Не бива да забравяме, че колкото и да са мили някои животни, те все пак са животни и нямат човешки разум. Ето това делфинче например е много мило и дружелюбно, но не разбира, че потапяйки таблета на момичето, техниката ще се повреди. Гледаме и не вярваме на лошия й късмет.
Вижте още:
ЧОВЕК И ДЕЛФИН В ЗАБАВНА БИТКА С ВОДА
За да коментираш, трябва да влезеш
Вход / Регистрацияв профила си или да се регистрираш!