Десета жертва на коронавируса у нас - почина мъж на 40 години

Десета жертва на коронавируса у нас - почина мъж на 40 години

Всичко от Виктория Симеонова
Виктория Симеонова
01.04.2020 19:41
79
0

В късния следобед 40-годишен мъж, пациент на УМБАЛСМ „Н. И. Пирогов“, чиято проба е била положителна за COVID-19, е издъхнал след внезапно спиране на сърцето, съобщава Министерство на здравеопазването, предаде ClubZ.

10 са новите случаи на Covid-19 у нас, 8 от тях са в столицата

Мъжът е постъпил в лечебното заведение преди два дни със симптоматика на новия коронавирус в среднотежко състояние. Веднага е бил диагностициран с двустранна пневмония, а по-късно е потвърден и COVID-19.

Мъж на 57 години стана деветата жертва на коронавируса у нас

Това е 10-ият смъртен случай, свързан с коронавируса у нас.

Източник: ClubZ

 

 

 

Коментирай

За да коментираш, трябва да влезеш
в профила си или да се регистрираш!

Вход / Регистрация

Трябва да влезеш в профила си, за да използваш тази функционалност.