Детска градина създаде боен клуб за децата (видео)

Всичко от Gospodari.com
Gospodari.com
01.11.2018 12:28
61
0

Детска градина в САЩ е спретнала Боен клуб за свои възпитаници, предаде телевизия Си Би Ес.

                                                    

Жителката на град Сейнт Луис, в щата Мисури, Никол Марсел заяви, че нейният син е заснел как по-малкият брат е бит по-голямо дете. На разпространеното в световната мрежа видео се вижда как в боя участват още деца, а служителка от детската градина подритва един от възпитаниците на образователно-възпитателната институция.

 

Управата на детската градина потвърди, че на територията на учреждението са се провеждали битки. "По този начин ние помагаме на нашите възпитаници да се борят със стреса", заявиха от институцията.

 

 

Източник: novini.bg

Коментирай

За да коментираш, трябва да влезеш
в профила си или да се регистрираш!

Вход / Регистрация

Трябва да влезеш в профила си, за да използваш тази функционалност.