Димитър Рачков и Мария Игнатова разказват интересни неща за новия сезон на Господарите в "На кафе"

Всичко от Gospodari.com
Gospodari.com
10.09.2018 11:13
122
0

Нашите водещи Мария Игнатова и Димитър Рачков гостуваха на Гала и предаването "На кафе", за да разкажат любопитни неща около новия сезон на "Господар на ефира".

 

 

Двамата се завръщат като двойка водещи след седем години и са подготвили много интересни неща за всички зрители.

 

Не пропускайте старта на "Господари на ефира" тази вечер от 23:00 часа по Нова телевизия.

 

 

Коментирай

За да коментираш, трябва да влезеш
в профила си или да се регистрираш!

Вход / Регистрация

Трябва да влезеш в профила си, за да използваш тази функционалност.