Нашите водещи Мария Игнатова и Димитър Рачков гостуваха на Гала и предаването "На кафе", за да разкажат любопитни неща около новия сезон на "Господар на ефира".
Двамата се завръщат като двойка водещи след седем години и са подготвили много интересни неща за всички зрители.
Не пропускайте старта на "Господари на ефира" тази вечер от 23:00 часа по Нова телевизия.
За да коментираш, трябва да влезеш
Вход / Регистрацияв профила си или да се регистрираш!