Димитър Рачков и Васил Василев- Зуека отново заедно в „Господари на ефира“

Димитър Рачков и Васил Василев- Зуека отново заедно в „Господари на ефира“

Всичко от Gospodari.com
Gospodari.com
02.11.2018 10:15
186
0

Най-забавната екранна двойка на нашето време отново ще е в ефир. От  понеделник, 5 ноември, водещи на "Господари на ефира" са Васил Василев - Зуека и Димитър Рачков. Двамата талантливи актьори работят заедно от 14 години. Зуека и Рачков са наистина един невероятен актьорски тандем, чиято поява пред публика винаги предизвиква чиста радост. Затова и емоциите в този сезон на Господарите са абсолютно гарантирани!

 

Очаквайте Зуека и Рачков в „Господари на ефира“ от понеделник, 5 ноември, 23:00 часа, по NOVA.

Коментирай

За да коментираш, трябва да влезеш
в профила си или да се регистрираш!

Вход / Регистрация

Трябва да влезеш в профила си, за да използваш тази функционалност.