Джуди Халваджиян при Тото: Българинът тотално се е обезверил - това заяви продуцентът на "Господарите" по време на гостуването си в подкаста на Тото. Той коментира темата за мотивацията на хората. Маги Халваджиян допълни, че на българите ни липсва самочувствие, което е причина да не успяваме да се справим с политиците и проблемите като общество.
Цялото участие на Джуди и Маги Халваджиян при Тото гледайте тук:
Джуди и Маги Халваджиян при Тото: Кой свали “Господари на ефира”? (видео)
За да коментираш, трябва да влезеш
Вход / Регистрацияв профила си или да се регистрираш!