Евакуираха заминаващите пътници от Терминал 1 на Летище София.
Aлармата на обекта се е включила заради токов удар. Противопожарната сигнализация се е задействала около 12:30 ч. и всички пътници са били изведени от сградата, съобщиха от пресцентъра на аерогарата, цитирани от "Фокус".
.jpg)
При оглед не е установен пожар. Няколко минути по-късно работата на Летище София е била нормализирана.
Източник: Фокус
За да коментираш, трябва да влезеш
Вход / Регистрацияв профила си или да се регистрираш!