Евакуираха пътници от Летище София заради токов удар

Евакуираха пътници от Летище София заради токов удар

Всичко от Gospodari.com
Gospodari.com
30.09.2019 10:21
63
0

Евакуираха заминаващите пътници от Терминал 1 на Летище София.

 

 

Aлармата на обекта се е включила заради токов удар. Противопожарната сигнализация се е задействала около 12:30 ч. и всички пътници са били изведени от сградата, съобщиха от пресцентъра на аерогарата, цитирани от "Фокус".

 

 

""

 

 

При оглед не е установен пожар. Няколко минути по-късно работата на Летище София е била нормализирана.

 

 

Източник: Фокус

 

 

Коментирай

За да коментираш, трябва да влезеш
в профила си или да се регистрираш!

Вход / Регистрация

Трябва да влезеш в профила си, за да използваш тази функционалност.