Facebойко поиска пряка връзка с нас и ние не можем да не му я дадем. Той се извини, че не сме се виждали отдавна, но покарай Европредседателството не му е останало време.
Вижте какво сподели Facebойко в профила си и с кои хора си комуникира във виртуалното пространство.
За да коментираш, трябва да влезеш
Вход / Регистрацияв профила си или да се регистрираш!