Феновете на ЦСКА излязоха на протест срещу БФС (видео)

Всичко от Gospodari.com
Gospodari.com
06.12.2018 15:08
107
0

Феновете на ЦСКА излязоха на протестно шествие преди дербито срещу Лудогорец, като блокираха "Орлов мост" в столицата.

 

Протестът е под надслов "Да спрем гаврата с ЦСКА", предизвикан от спорнтие съдийски отсъждания, ощетили "червените" в последния шампионатен кръг срещу Славия.

 

Стотици феновете на тима тръгнаха от централата на БФС в посока стадион "Българска армия", като спряха на "Орлов мост", където пяха песни за любимия отбор, както и такива, срещу родната футболна централа. 

 

Шествието премина мирно, под засилен полицейски контрол, а "червените" фенове се насочиха към стадиона, където от 17:30 стартира мачът срещу Лудогорец.

 

Полицейското присъствие в района е засилено. Има и части на жандармерията, пътна полиция регулира движението.

 

Източник: Dir.bg

Коментирай

За да коментираш, трябва да влезеш
в профила си или да се регистрираш!

Вход / Регистрация

Трябва да влезеш в профила си, за да използваш тази функционалност.