Футболистът Димитър Бербатов пусна видео в социалната мрежа, с което кани всички на благотворителен мач между неговата фондация и тази на Луиш Фиго.
Срещата е на Националния стадион и ще е на 14 юни от 20:00 часа. Видеото, в което Бербатов разказва за събитието е със заглавие "Мачът на годината"
Всички средства ще отидат за благотворителност, а организаторите обещават едно невероятно шоу и изненади.
За да коментираш, трябва да влезеш
Вход / Регистрацияв профила си или да се регистрираш!