Футболни хулигани нападнаха мъж в метрото - направил им забележка (видео)

Всичко от Gospodari.com
Gospodari.com
11.07.2025 16:19
12930
0

Вчера около 18:00 часа фенове на "Левски" са нападнали мъж на средна възраст на метростанция "Орлов мост" в София. Причината - той им е отправил забележка, защото са блъскали по тавана на мотрисата и са вдигали прекалено много шум за ужас на останалите пътници. След забележката са реагирали с физическа и вербална агресия - шамари, псувни и заплахи, "че ще го смачкат". Мъжът извадил телефона си, за да документира случващото се, но един от хулиганите му го е отнел. 

Авторът на видеото, пожелал анонимност, е подал сигнал по случая в МВР. Тече проверка.

Това е пореден случай на безпричинна и нагла агресия на обществено място и пореден белег за сериозни проблеми във възпитанието на цели поколения. Крайно време е полицията ефективно да се заеме с контрола, а правораздавателните органи да приложат цялата строгост на закона към подобни прояви, за да се стигне до спирането им.

 

Коментирай

За да коментираш, трябва да влезеш
в профила си или да се регистрираш!

Вход / Регистрация

Трябва да влезеш в профила си, за да използваш тази функционалност.