Ген. Мутафчийски: Политиците се намесиха и станахме втори по смъртност от COVID-19 в света (видео)

Всичко от Gospodari.com
Gospodari.com
06.05.2024 7:57
225
0

Ген. Мутафчийски: Политиците се намесиха и станахме втори по смъртност от COVID-19. В първите месеци обаче, докато действаше оперативният щаб, бяхме с най-малко починали от вируса в световен мащаб.

Бачорски трупа популярност с видео от тоалетната (видео)

Това заяви генералът пред бТВ.

„За първите месеци, докато действаше активно оперативният щаб, ние имаме най-ниска смъртност в света. Когато настъпи разнобой и се намесиха политиците, нещата станаха доста неуправляеми и за съжаление излязохме от тази пандемия втори по смъртност в света след Перу“, посочи ген. Мутафчийски.

Според началника на ВМА всички трябва да си вземем поука от коронавирус пандемията.

Междувременно той загатна за нещо мистериозно в Китай по време на случилите се събития около 2020 г.

„Никога не можах да намеря отговор на въпроса защо в Китай се действаше толкова прекомерно строго още веднага, което за мен значеше, че има нещо недоизказано, нещо, което не знаем и че трябва да бъдем много радикални в мерките си.“ 

Коментирай

За да коментираш, трябва да влезеш
в профила си или да се регистрираш!

Вход / Регистрация

Трябва да влезеш в профила си, за да използваш тази функционалност.