Геро коментира защо спряха "Господари на ефира" (видео)

Всичко от Gospodari.com
Gospodari.com
19.02.2024 13:22
1110
0

Геро за "Господарите": Всеки месец получавахме по над 100 хиляди сигнала, бяхме неудобни - това разказа един от водещите на "Господари на ефира" и "Господари на Уеба" в Код спорт. Актьорът сподели огорчението си от хората, на които сме помогнали, които не застанаха до нас при спирането ни от ефир. Какво друго каза той, гледайте!

Коментирай

За да коментираш, трябва да влезеш
в профила си или да се регистрираш!

Вход / Регистрация

Трябва да влезеш в профила си, за да използваш тази функционалност.