Глобиха лекарка за незаконни бележки на ученик

Глобиха лекарка за незаконни бележки на ученик

Всичко от Gospodari.com
Gospodari.com
01.10.2018 11:58
107
0

Регионалната здравна инспекция в Хасково е глобила с 500 лева лекарка, защото е издала две незаконни медицински бележки на ученик през март и април тази година.

 

Глобената лекарка е подала жалба в Районния съд, който потвърди законосъобразността на акта. Решението подлежи на обжалване.

   

 

Коментирай

За да коментираш, трябва да влезеш
в профила си или да се регистрираш!

Вход / Регистрация

Трябва да влезеш в профила си, за да използваш тази функционалност.