Горя сметище и на завод "Арсенал" в Казанлък

Горя сметище и на завод "Арсенал" в Казанлък

Всичко от Gospodari.com
Gospodari.com
24.08.2019 7:33
45
0

Снощи се запали сметище на територията на оръжейния завод „Арсенал“ в Казанлък, съобщи Сега

 

ОГРОМЕН ПОЖАР В ДУПНИЦА ЗАТВОРИ МАГИСТРАЛА "СТРУМА" (ВИДЕО)

 

Огънят е локализиран и няма опасност за производството, работниците и близките населени места.

 

За пожара е съобщено около 21 ч., след като пушекът бил забелязан от живеещи в съседното село Бузовград.

 

По първоначална информация, са се запалили битови отпадъци и стари парцали, използвани в производството, които се складирали на определеното място. 

 

СМЕТИЩЕТО В СВИЩОВ ОТНОВО ГОРИ, ОБЯВЕНО Е БЕДСТВЕНО ПОЛОЖЕНИЕ

 

Тепърва ще се изяснява причината за пожара.

 

От "Арсенал" обясниха, че няма замърсяване на въздуха, не са горели и опасни материали.

 

 

Източник: Сега

Коментирай

За да коментираш, трябва да влезеш
в профила си или да се регистрираш!

Вход / Регистрация

Трябва да влезеш в профила си, за да използваш тази функционалност.