Григор Димитров отпадна от турнира в Ченду

Григор Димитров отпадна от турнира в Ченду

Всичко от Gospodari.com
Gospodari.com
27.09.2019 10:00
98
0

Най-добрият български тенисист Григор Димитров не успя да достигне до полуфинал в турнира от АТП 250 серията в Ченду, след като беше победен в изключително оспорван мач със 7:5, 6:7 (9), 6:7 (3) от представителя на Казахстан Александър Бублик в първи четвъртфинален сблъсък на турнира, пише gong.bg.

 

От медията отбелязват, че двубоят е бил изключително нервен и равностоен.

 

С по-здрави нерви излезе казахстанския тенисист Бублик, надделявайки след цели два часа и половина игра.

 

С победата над Димитров, Бублик си осигури място в полуфиналите на турнира, където ще чака за съперник победителя от срещата между Жоао Соуса и Лойд Харис. 

 

 

Източник: gong.bg

Коментирай

За да коментираш, трябва да влезеш
в профила си или да се регистрираш!

Вход / Регистрация

Трябва да влезеш в профила си, за да използваш тази функционалност.