Григор Димитров записа най-тежката загуба в професионалната си кариера

Григор Димитров записа най-тежката загуба в професионалната си кариера

Всичко от Мариана Валентинова
Мариана Валентинова
11.04.2025 20:13
1619
0

Григор Димитров записа най-тежката загуба в професионалната си кариера, след като загуби с категоричното 0:6, 0:6 от Алекс де Минор в среща, която приключи за по-малко от час. Българинът така и не успя да намери ритъма си, като допусна цели шест пробива и не спечели нито един гейм в мача, пише Gong.bg.

Австралиецът демонстрира пълно превъзходство – стабилен сервис, отлично движение по корта и прецизни удари, с които не остави никакви шансове на съперника си. В същото време Димитров бе далеч от най-доброто си състояние, натрупа множество непредизвикани грешки и сякаш се затрудняваше физически.

Това е една от най-категоричните загуби в кариерата на българина и със сигурност ще бъде повод за сериозен анализ в щаба му преди следващите турнири.

Коментирай

За да коментираш, трябва да влезеш
в профила си или да се регистрираш!

Вход / Регистрация

Трябва да влезеш в профила си, за да използваш тази функционалност.