Най-добрият български тенисист Григор Димитров ще стартира на US Open в понеделник вечер. Мачът му вероятно ще започне след 22 ч българско време, пише Dir.bg.
Нашенецът ще се изправи срещу италианския ветеран Андреа Сепи.
Ако победи, във втория кръг българинът ще срещне Борна Чорич или Евгений Донской.
По-нататък в схемата се задава и евентуален сблъсък с Милош Раонич.
Източник: Dir.bg
За да коментираш, трябва да влезеш
Вход / Регистрацияв профила си или да се регистрираш!